Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kunstlik Topograafia

Artificial Topography

Kunstlik Topograafia Suur mööbel nagu koobas See on auhinnatud projekt, mis võitis rahvusvahelisel konteinerikonkursil kunsti peapreemia. Minu idee on mahuti õõnes tühjendada, et ehitada amorfne ruum nagu koobas. See on valmistatud ainult plastmaterjalist. Ligikaudu 1000 lehte 10 mm paksusest pehmest plastmaterjalist lõigati kontuurjooneks ja lamineeriti kihina. See pole mitte ainult kunst, vaid ka suur mööbel. Kuna kõik osad on pehmed nagu diivan ja sellesse ruumi sisenev inimene saab lõõgastuda, leides oma kehavormiks sobiva koha.

Projekti nimi : Artificial Topography, Disainerite nimi : Ryumei Fujiki and Yukiko Sato, Kliendi nimi : .

Artificial Topography Kunstlik Topograafia

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.