Disainiajakiri
Disainiajakiri
Brändi Identiteet

SATA | BIA - Blue Islands Açor

Brändi Identiteet BIA on Atlandi taeva kohaliku linnustiku sümbol, mis lendab mõtetest ja unistustest riikide kohal, looduse piloot, mis veab inimesi, mälestusi, ettevõtteid ja ettevõtteid. SATA-l sümboliseerib BIA saarestiku üheksa saare liitu alati ühe atlantilise väljakutsena: võtke Assooride nimi maailmale ja viige maailm Assooridele. BIA - Siniste saarte Açor - prototüüpide futurismist inspireeritud sirgjooneline sirgjooneline aasorilind, mis on üles ehitatud unikaalsele geneetilisele koodile, mis on asümmeetriline, eristuv ja värviline nagu Assooride üheksa saart.

Projekti nimi : SATA | BIA - Blue Islands Açor, Disainerite nimi : SATA Airlines, Kliendi nimi : SATA Airlines.

SATA | BIA - Blue Islands Açor Brändi Identiteet

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.