Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vannitoakomplekt

LOTUS

Vannitoakomplekt Peegeldus lootoslillede vannitubadest… Lootosvannituba on ellu viidud, luues inspiratsiooni lootoseõielehtede kujust. Konfutsiuse filosoofiat õpetav Zhou Dunyi ütles: "Mulle meeldib lootoslill, kuna see kasvab mudas ega määrdu kunagi". tema diskursus. Lootose lehed on mustuse tõrjuvad, nagu siin öeldud. Sarja tootmisel on jäljendatud lootoslille lehtede struktuuri

Projekti nimi : LOTUS, Disainerite nimi : Bien Seramik Design Team, Kliendi nimi : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

LOTUS Vannitoakomplekt

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.