Disainiajakiri
Disainiajakiri
Veini Etikett

5 Elemente

Veini Etikett “5 Elemente” kujundus on projekti tulemus, kus klient usaldas disainiagentuuri täieliku sõnavabadusega. Selle disaini esiletõstmiseks on rooma täht „V”, mis kujutab toote põhiideed - viit tüüpi veini, mis on põimitud ainulaadsesse segu. Sildi jaoks kasutatav spetsiaalne paber, samuti kõigi graafiliste elementide strateegiline paigutamine provotseerib potentsiaalset tarbijat võtma pudeli ja seda oma käes keerutama, katsuma, mis kindlasti jätab sügavama mulje ja muudab kujunduse meeldejäävamaks.

Projekti nimi : 5 Elemente, Disainerite nimi : Valerii Sumilov, Kliendi nimi : Etiketka design agency.

5 Elemente Veini Etikett

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.