Disainiajakiri
Disainiajakiri
Karastusjookide Pakendid

Coca-Cola Tet 2014

Karastusjookide Pakendid Et luua Coca-Cola purkide seeria, mis levitaks miljoneid Tết soove kogu riigis. Nende soovide vormistamiseks kasutasime Coca-cola sümbolit Tết (pääsuke lind). Iga purgi jaoks valmistati sadu käsitsi joonistatud pääsukesi, mis paigutati hoolikalt kohandatud skripti ümber, mis koos moodustavad rea tähendusrikkaid vietnami soove. "An" tähendab rahu. "Tài" tähendab edu, "Lộc" tähendab jõukust. Neid sõnu vahetatakse kogu puhkuse ajal laialdaselt ja need kaunistavad traditsiooniliselt Tếti teenetemärke.

Projekti nimi : Coca-Cola Tet 2014, Disainerite nimi : Rice Creative, Kliendi nimi : Rice Creative.

Coca-Cola Tet 2014 Karastusjookide Pakendid

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.