Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kalender

NISSAN Calendar 2013

Kalender Igal aastal koostab Nissan kalendri oma kaubamärgi sildil “Põnevus erinevalt teistest”. 2013. aasta versioon on täidetud silmailu ja ainulaadsete ideede ja piltidega koostöös tantsumaalikunstniku SAORI KANDAga. Kõik kalendris olevad pildid on tantsumaalikunstniku SAORI KANDA tööd. Ta kehastas Nissani sõiduki inspiratsiooni oma maalides, mis olid otse joonistatud stuudiosse asetatud horisontaalsele kardinale.

Projekti nimi : NISSAN Calendar 2013, Disainerite nimi : E-graphics communications, Kliendi nimi : NISSAN MOTOR CO.,LTD.

NISSAN Calendar 2013 Kalender

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.