Disainiajakiri
Disainiajakiri
Avatud Lauanõude Süsteem

Osoro

Avatud Lauanõude Süsteem OSORO uuenduslik iseloom on ühendada kõrgekvaliteedilise klaasistatud portselani ja selle tüüpilise elevandiluuvärvi läikiva naha kvaliteet funktsiooniga, mis sobib toiduainete säilitamiseks külmkapis või sügavkülmas ning küpsetamiseks auruahju või mikrolaineahjus. Lihtsat moodulikujulist kuju koos erinevate elementidega saab ruumi kokkuhoiuks virnastada, paindlikult kombineerida ja sulgeda mitmevärvilise silikoonist O-hermeetikuga või O-pistikuga, nii et toit püsib selles hästi suletud. OSOROt saab universaalselt kasutada, välistades vajaduse meie igapäevase elu järele.

Projekti nimi : Osoro, Disainerite nimi : Narumi Corporation, Kliendi nimi : Narumi Corporation, Osoro.

Osoro Avatud Lauanõude Süsteem

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.