Disainiajakiri
Disainiajakiri
Adapterisüsteem Professionaalseks Filmimiseks

NiceDice

Adapterisüsteem Professionaalseks Filmimiseks NiceDice-System on esimene multifunktsionaalne adapter kaameratööstuses. See muudab üsna nauditavaks erinevate kaubamärkide erineva paigaldusstandardiga varustuse - näiteks tuled, monitorid, mikrofonid ja saatjad - kinnitamise kaamerate külge täpselt sellisel viisil, nagu nad vastavalt olukorrale vajavad. Isegi uusi arenevaid paigaldusstandardeid või äsja ostetud seadmeid saab ND-süsteemi hõlpsasti integreerida, lihtsalt uue adapteri hankimisel.

Restorani Baari Katusel

The Atticum

Restorani Baari Katusel Tööstuskeskkonnas asuva restorani võlu peaks peegelduma arhitektuuris ja sisustuses. Spetsiaalselt selle projekti jaoks välja töötatud must ja hall lubikrohv on selle üheks tõestuseks. Selle ainulaadne karm struktuur läbib kõiki ruume. Detailse teostuse puhul kasutati teadlikult materjale nagu toorteras, mille keevitusõmblused ja lihvimisjäljed jäid nähtavale. Seda muljet toetab muntin akende valik. Nendele külmadele elementidele vastanduvad soe tammepuit, käsitsi hööveldatud kalasabaparkett ja täielikult istutatud sein.

Valgusti

vanory Estelle

Valgusti Estelle ühendab klassikalise disaini silindrilise käsitsi valmistatud klaaskorpuse kujul uuendusliku valgustustehnoloogiaga, mis tekitab tekstiilist lambivarjule kolmemõõtmelisi valgusefekte. Estelle on loodud selleks, et muuta valgustus meeleolud emotsionaalseks kogemuseks. Estelle pakub lõpmatut valikut staatilisi ja dünaamilisi meeleolusid, mis toodavad kõikvõimalikke värve ja üleminekuid, mida juhitakse valgusti puutepaneeli või nutitelefoni rakenduse kaudu.

Teisaldatav Paviljon

Three cubes in the forest

Teisaldatav Paviljon Kolm kuubikut on erinevate omaduste ja funktsioonidega seade (laste mänguväljaku seadmed, avalik mööbel, kunstiobjektid, meditatsiooniruumid, lehtlad, väikesed puhkeruumid, ooteruumid, katusega toolid), mis võivad tuua inimestele värskeid ruumielamusi. Kolme kuubikut on suuruse ja kuju tõttu lihtne veokiga transportida. Suuruse, paigalduse (kalde), istmepindade, akende jms poolest on iga kuubik kujundatud iseloomulikult. Kolm kuubikut on viidatud Jaapani traditsioonilistele minimaalsetele ruumidele, nagu teetseremooniaruumid, varieeruvuse ja liikuvusega.

Multifunktsionaalne Kompleks

Crab Houses

Multifunktsionaalne Kompleks Sileesia madaliku laial tasandikul kõrgub üksi üks maagiline mägi, mis on kaetud saladusliku uduga, kõrgub maalilise Sobotka linna kohal. Sinna, keset loodusmaastikke ja legendaarset asukohta, plaanitakse rajada Crab Houses kompleks: uurimiskeskus. Osana linna taaselustamise projektist peaks see vallandama loovuse ja uuendusmeelsuse. Koht toob kokku teadlased, kunstnikud ja kohaliku kogukonna. Paviljonide kuju on inspireeritud lainetavasse rohumerre sisenevatest krabidest. Need on öösel valgustatud, meenutades linna kohal hõljuvaid tulikärbeseid.

Laud

la SINFONIA de los ARBOLES

Laud Laud la SINFONIA de los ARBOLES on poeesia otsimine disainis... Mets maapinnalt vaadatuna on nagu taevasse hääbuvad sambad. Me ei näe neid ülalt; mets meenutab linnulennult siledat vaipa. Vertikaal muutub horisontaalsuseks ja jääb siiski oma duaalsuses ühtseks. Samamoodi toob laud la SINFONIA de los ARBOLES meelde puude oksi, mis moodustavad stabiilse aluse peenele tööpinnale, mis paneb proovile gravitatsioonijõu. Vaid siin-seal sibavad puude okste vahelt päikesekiired.