Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohvimasin

Lavazza Idola

Kohvimasin Ideaalne lahendus kohvisõpradele, kes otsivad kodus korralikku itaalia espresso-kogemust. Akustilise tagasisidega puutetundlikul kasutajaliidesel on neli valikut ja temperatuuri tõstmise funktsioon, mis pakub kohandatud kogemusi igale maitsele või sündmusele. Masin näitab puuduvat vett, täiskorgiga mahutit või katlakivi eemaldamise vajadust täiendavate valgustatud ikoonide kaudu ja tilgaalust saab hõlpsalt reguleerida. Avatud vaimu, kvaliteetse pinnakatte ja keerukate detailidega kujundus on Lavazza väljakujunenud vormikeele areng.

Projekti nimi : Lavazza Idola, Disainerite nimi : Florian Seidl, Kliendi nimi : Lavazza.

Lavazza Idola Kohvimasin

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.