Disainiajakiri
Disainiajakiri
Visuaalne Kommunikatsioon

Plates

Visuaalne Kommunikatsioon Rauakaupluse erinevate osakondade demonstreerimiseks tegi Didyk Pictures idee esitada need mitme taldrikuna, millel oleks peal erinevad riistvaraobjektid ja mida pakutakse restorani viisil. Valge taust ja valged nõud aitavad serveeritavaid esemeid rõhutada ja lihtsustavad kaupluse külastajatel teatud osakonna leidmist. Pilte kasutati ka üle Eesti ühistranspordi 6x3-meetristel stendidel ja plakatitel. Valge taust ja lihtne kompositsioon võimaldavad seda reklaamisõnumit tajuda isegi autoga mööduval inimesel.

Projekti nimi : Plates, Disainerite nimi : Sergei Didyk, Kliendi nimi : Didyk Pictures.

Plates Visuaalne Kommunikatsioon

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.