Disainiajakiri
Disainiajakiri
Trepp

U Step

Trepp U-astme trepp moodustatakse kahe erineva mõõtmega u-kujulise ruudukujulise profiilitüki omavahel põimimisega. Nii muutub trepp isemajandavaks, kui mõõtmed ei ületa läve. Nende tükkide eelnev ettevalmistamine pakub monteerimismugavust. Ka nende sirgete tükkide pakendamine ja transport on lihtsustatud.

Trepp

UVine

Trepp UV-spiraalsed trepid moodustatakse U- ja V-kujuliste karbiprofiilide vahelduval ühendamisel. Nii muutub trepp isemajandavaks, kuna see ei vaja keskpunkti ega perimeetri tuge. Tänu modulaarsele ja mitmekülgsele struktuurile on disain hõlbus kogu tootmise, pakendamise, transportimise ja paigaldamise ajal.

Riietusruumi

Sopron Basket

Riietusruumi Sopron Basket on Ungaris Sopronis asuv professionaalne naiste korvpallimeeskond. Kuna nad on üks edukamaid Ungari võistkondi, kus on 12 riikliku meistrivõistluste karikat ja saavutavad Euroliigas teise koha, otsustas klubi juhatus investeerida uude riietusruumide kompleksi, et klubi nimele küllaltki prestiižne rajatis sobiks mängija vajadustega. parem, motiveerige neid ja edendage nende ühtsust.

Puidust E-Bike

wooden ebike

Puidust E-Bike Berliini ettevõte Aceteam lõi esimese puidust e-jalgratta, ülesandeks oli see keskkonnasõbralikult ehitada. Pädeva koostööpartneri otsing õnnestus Eberswalde ülikooli säästva arengu puiduteaduse ja tehnoloogia teaduskonnaga. Matthias Broda idee sai teoks, ühendades CNC tehnoloogia ja teadmised puitmaterjalist, sündis puidust E-Bike.

Töölaua Installimine

Wood Storm

Töölaua Installimine Wood Storm on visuaalseks nautimiseks töölauainstallatsioon. Õhuvoolu turbulentsi muudab puitkardin reaalseks, seda suurendavad altpoolt valatud tuled ilma raskuseta maailma jaoks. Installimine käitub nagu lõputu dünaamiline silmus. See juhib ümbritsevat vaatepunkti otsima algus- või lõpp-punkti, kuna publik tantsib tegelikult tormiga.

Interaktiivsed Installatsioonid

Falling Water

Interaktiivsed Installatsioonid Langev vesi on interaktiivsete installatsioonide komplekt, mis võimaldab kasutajatel muuta kuubiku või kuubikute ümber jooksuteed. Kuubikute ja helmestega voolu kombinatsioon annab staatilise objekti ja dünaamilise veevoolu kontrasti. Voo saab tõmmata, et näha, kuidas helmed jooksevad, või panna see lihtsalt lauale külmunud vee sündmuskohana. Helmeid peetakse ka soovideks, mida inimesed teevad iga päev. Soovid peaksid olema aheldatud ja jooksma igavesti nagu juga.

Päeva disainiintervjuu

Intervjuud maailmakuulsate disaineritega.

Lugege uusimaid intervjuusid ja vestlusi disaini, loovuse ja innovatsiooni teemal ajakirjaniku ning maailmakuulsate disainerite, kunstnike ja arhitektide vahel. Vaadake kuulsate disainerite, kunstnike, arhitektide ja uuendajate uusimaid disainiprojekte ja auhinnatud kavandid. Avastage uusi teadmisi loovuse, innovatsiooni, kunsti, disaini ja arhitektuuri kohta. Tutvuge suurepäraste disainerite disainiprotsessidega.