Disainiajakiri
Disainiajakiri
Perekonna Elukoht

Sleeve House

Perekonna Elukoht Selle tõeliselt ainulaadse kodu kujundas silmapaistev arhitekt ja teadlane Adam Dayem ning see võitis hiljuti Ameerika arhitektide USA aasta hoone konkursil teise koha. 3-BR / 2,5-vannine kodu asub avatud, veerevatel niitudel sellises keskkonnas, mis pakub privaatsust, aga ka dramaatilist vaadet orgu ja mägedele. Nii mõistatuslik kui see on praktiline, on struktuur kujutatud skemaatiliselt kahe ristuva varrukakujulise mahuna. Säästvalt hangitud söestunud puitfassaad annab majale kareda, ilmastiku tekstuuri, Hudsoni oru vanade küünide tänapäevase tõlgendamise.

Jätkusuutlikkuse Kohver

Rhita

Jätkusuutlikkuse Kohver Kokkupanek ja demonteerimine on loodud säästlikkuse tagamiseks. Projekteeritud uuendusliku liigendkonstruktsioonisüsteemiga vähendati 70 protsenti osadest, ei olnud vaja kinnitamiseks vajalikku liimi ega neeti, parandamist hõlbustavat sisevoodrit ei õmmeldud ja 33 protsenti kaubamahust vähendati ning lõpuks laiendati kohvrit eluring. Kõiki osi saab osta eraldi, omaenda kohvri kohandamiseks või varuosade väljavahetamiseks, ilma et kohvrit remondikeskusesse tagastaks, see säästab aega ja vähendab saatmise süsinikujalajälge.

Välistingimustes Kasutatav Metallist Tool

Tomeo

Välistingimustes Kasutatav Metallist Tool 60-ndatel aastatel töötasid visionaarsed disainerid välja esimese plastmööbli. Kujundajate anne koos aine mitmekülgsusega viis selle asendamatuseni. Nii disainerid kui ka tarbijad said sellest sõltuvusse. Täna teame selle keskkonnaohtusid. Sellegipoolest jäävad restoranide terrassid endiselt plasttoole täis. Seda seetõttu, et turg pakub vähe alternatiivi. Kujundusmaailm on hõredalt asustatud terasmööbli tootjate vahel, avaldades mõnikord isegi 19. sajandi lõpust pärit disainilahendusi ... Siit saab alguse Tomeo sünd: moodne, kerge ja virnastatav terasest tool.

Kunstiruum

Surely

Kunstiruum See on kunsti-, vabaaja- ja jaekaubandus - kõik ühes ruumis. Alates arhitektuurist, mis on riigiga töötav rõivaste konksu kõrvaltehas. Kogu hoone säilitab seina laigulise tekstuuri, kuna ruumi kihiline tekstuur loob välisest erineva kontrasti, loob ka ruumielamuse. Loobuge kõvast kaunistustest liiga palju, näitamiseks kasutati mõnda pehmet kaunistust, mis tekitas lõõgastava tunde. Kontrastsus loomise ja varajases staadiumis on paindlikum kosmose jätkusuutlikuks arenguks tulevikus.

Brändi Identiteet

Pride

Brändi Identiteet Bride Pride kujunduse loomiseks kasutas meeskond sihtrühma uuringut mitmel viisil. Kui meeskond kujundas logo ja ettevõtte identiteedi, võttis see arvesse psühhogeomeetria reegleid - geomeetriliste vormide mõju teatud psühho-tüüpi inimestele ja nende valikut. Ka kujundus oleks pidanud tekitama publiku seas teatud emotsioone. Soovitud tulemuse saavutamiseks kasutas meeskond värvi mõju reegleid inimesele. üldiselt on tulemus mõjutanud ettevõtte kõigi toodete kujundust.

MĂĽĂĽgikeskus

Shuimolanting

Müügikeskus Selle juhtumi hiina stiil võtab turul turule tumeda kohvipunase jahvatatud kivi ja põrandaakna loomuliku valgustuse tooriku, moodustades kontrasti valguse ja varju, virtuaalse ja reaalse vahel. Virtuaalsed ja alumiiniumist puitvõred, vase maaliga lootoselehe tükid veega maalilises kohas ja hiina tähemärgistruktuuri paigalduskunst puhkealal on "tindi orhidee kohtu" punkt; juhtum. Eelkõige uute rõugete materjalide kasutamine, tavalises esiletõstmises on erakordne, kuid vähendab ka leidlikult pinna kulusid.

Päeva kujundaja

Maailma parimad disainerid, kunstnikud ja arhitektid.

Hea disain väärib suurt tunnustust. Iga päev on meil hea meel esineda hämmastavate disaineritega, kes loovad originaalseid ja uuenduslikke kujundusi, hämmastavat arhitektuuri, stiilset moodi ja loomingulist graafikat. Täna tutvustame teile üht maailma suurimat disainerit. Vaadake täna auhinnatud disainiportfelli ja hankige oma igapäevast disaini inspiratsiooni.