Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lillealus

Eyes

Lillealus Eyes on lilleseade igaks otstarbeks. Ovaalne keha on kullatud, ebakorrapäraste avadega, nagu inimese silmad, kes otsivad Emakese Loodusest alati imelisi asju. Stend käitub nagu filosoof. See hellitab looduslikku ilu ja näitab kogu maailma teie jaoks enne või pärast seda, kui selle sisse süütate.

Mask

Billy Julie

Mask See disain on inspireeritud mikroväljendusest. Kujundaja valib Billy ja Julie kahte tüüpi mitme isiksuse järgi. Keerukad elemendid luuakse redelitaolise geomeetria orientatsiooni parameetrilisel kohandamisel, kasutades vaheseintega takerdunud kõverat. Liidese ja tõlgina on see mask loodud selleks, et panna inimesed enda südametunnistust uurima.

Meigiassistent

Eyelash Stand

Meigiassistent See kujundus uurib ripsmete metafoori. Disainer leiab, et ripsmete värvimine on isikliku ootuse poole püüdlemine. Ta loob ripsmehoidja elu ikoonina või etenduse miniatuursena. See alus sümboliseerib meeldejäävat pühendumist hommikul või enne magamaminekut, määrates ripsmed ajutiselt enne või pärast pealekandmist. Ripsmehoidja on viis meelde jätta, mida midagi triviaalset on aidanud kaasa isiklikule igapäevasele seiklusele.

Teemainstallatsioon

Dancing Cubes

Teemainstallatsioon See kujundus suhtleb moodulite kaupa kuvatava objektiga. See teemaalus on konstrueeritud iseseisvalt laiendatud mehhanismiga, et ühendada kuus või enam kuubikut ülesmõõdetud seadmega kolmes risti. Vaba vormi konfiguratsioon koos sälkudega muudab ühenduse sarnaseks põimitud tantsivate inimestega. Väikeste aukude paigutus loob subjekti jaoks lineaarsete osadega paigutuse struktuuri.

Lauavalgusti

Moon

Lauavalgusti See tuli mängib aktiivset rolli, saates inimesi tööruumist hommikust õhtuni. See oli loodud inimeste töökeskkonda silmas pidades. Juhtme saab ühendada sülearvuti või toitepangaga. Kuu kuju tehti roostevabast raamist tehtud maastikupildilt tõusva ikoonina kolm neljandikku ringist. Kuu pinnamuster tuletab meelde maandumisjuhendit kosmoseprojektis. Seade näeb välja nagu skulptuur päevavalguses ja valguseade, mis lohutab öösel pingelist tööd.

Päeva kujundaja

Maailma parimad disainerid, kunstnikud ja arhitektid.

Hea disain väärib suurt tunnustust. Iga päev on meil hea meel esineda hämmastavate disaineritega, kes loovad originaalseid ja uuenduslikke kujundusi, hämmastavat arhitektuuri, stiilset moodi ja loomingulist graafikat. Täna tutvustame teile üht maailma suurimat disainerit. Vaadake täna auhinnatud disainiportfelli ja hankige oma igapäevast disaini inspiratsiooni.