Disainiajakiri
Disainiajakiri
Villa

One Jiyang Lake

Villa See on Lõuna-Hiinas asuv privaatvilla, kus disainerid kasutavad disaini teostamiseks Zen-budismi teooriat. Loobudes tarbetutest ning looduslike, intuitiivsete materjalide ja sisutihedate disainimeetodite kasutamisest, lõid disainerid lihtsa, vaikse ja mugava kaasaegse idamaise elamispinna. Mugav kaasaegne idamaine elamispind kasutab sama lihtsat kujunduskeelt kui kvaliteetse Itaalia moodsa mööbli siseruum.

Meditsiiniline Ilukliinik

Chun Shi

Meditsiiniline Ilukliinik Selle projekti idee kontseptsioon on "erinevalt kliinikust" ja see oli inspireeritud väikestest, kuid kaunitest kunstigaleriidest ning disainerid loodavad, et sellel meditsiinikliinikul on galerii temperament. Nii saavad külalised tunda elegantset ilu ja pingevaba õhkkonda, mitte stressirohke kliinilist keskkonda. Nad lisasid sissepääsu juures varikatuse ja lõpmatuse serva basseini. Bassein ühendab visuaalselt järvega ja peegeldab arhitektuuri ja päevavalgust, meelitades külalisi.

Ă„risalong

Rublev

Ärisalong Salongi kujundus on inspireeritud vene konstruktivismist, Tatlini tornist ja vene kultuurist. Liidukujulisi torne kasutatakse pilkupüüdjatena salongis, et luua teatud tüüpi tsoneeringuna puhkeala erinevad ruumid. Ümara kujuga kuplite tõttu on puhkeruum mugav ala erinevate tsoonidega, mahutades kokku 460 istekohta. Piirkonda nähakse erinevat tüüpi söögikohtade jaoks; töötamine; mugavus ja lõõgastav. Lainelises vormis lakke asetsevad ümarad heledad kuplid on dünaamilise valgustusega, mis päeva jooksul muutub.

Elumaja

SV Villa

Elumaja SV Villa eeldus on elada linnas, millel on nii maaelu privileegid kui ka kaasaegne disain. Sait, mille taustal on võrreldamatud vaated Barcelona linnale, Montjuici mäele ja Vahemerele, loob ebaharilikud valgustingimused. Maja keskendub kohalikele materjalidele ja traditsioonilistele tootmismeetoditele, säilitades samal ajal väga kõrge esteetika taseme. See on maja, mis on tundlik ja austab oma kodukohta

ElamuĂĽhikud

The Square

Elamuühikud Projekti idee oli uurida erinevate kujundite vahelisi arhitektuurilisi suhteid, mis moodustatakse koos, et luua sarnaseid liikuvaid üksusi. Projekt koosneb 6-st ühikust, millest igaüks on 2 üksteise külge kinnitatud veokonteinerit, mis moodustavad L-kujuga massi. Need L-kujulised üksused on fikseeritud kattuvatesse kohtadesse, luues tühjad ja tahked, et tekitada liikumistunne ning tagada piisav päevavalgus ja hea ventilatsioon. keskkond. Peamine projekteerimise eesmärk oli luua väike maja neile, kes ööbivad tänavatel, kus pole kodu ega peavarju.

Hiina Restoran

Ben Ran

Hiina Restoran Ben Ran on kunstiliselt harmooniline hiina restoran, mis asub Malaisia Vangohh Eminenti luksushotellis. Disainer rakendab idamaiste stiilitehnikate introvertsust ja lakoonilisust, et luua restorani tõeline maitse, kultuur ja hing. See on vaimse selguse sümbol, loobu jõukatest ja saavuta loomulik ja lihtne naasmine algse mõistuse juurde. Interjöör on naturaalne ja viimistlemata. Kasutades iidset kontseptsiooni, sünkroonsus ka restorani nimega Ben Ran, mis tähendab originaalsust ja loodust. Restoran umbes 4088 ruutjalga.