Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pudel Veini

Gabriel Meffre

Pudel Veini Aroom loob graafilise identiteedi kollektsionäärikaussi Gabriel Meffre jaoks, kes tähistab 80 aastat. Töötasime selle aja 30-ndate aastate iseloomuliku kujunduse kallal, mida sümboliseeris graafiliselt naine koos veiniklaasiga. Kasutatavad värviplaadid rõhutatakse reljeefselt ja kuumfooliumtempliga, et rõhutada kollektsiooni kollektsiooni külge.

Projekti nimi : Gabriel Meffre , Disainerite nimi : Delphine Goyon, Kliendi nimi : Gabriel Meffre.

Gabriel Meffre  Pudel Veini

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.