Disainiajakiri
Disainiajakiri
Jälgige Tähelepanu Ad-On

ND Lens Gear

Jälgige Tähelepanu Ad-On ND LensGear reguleerib enesekeskselt erineva läbimõõduga objektiividele täpselt. ND LensGear seeria katab kõik läätsed välja nagu ükski teine saadavalolev LensGear. Lõikamine ja painutamine puudub: pole enam kruvikeerajaid, kulunud rihmasid ega tüütuid rihmade jääke, mis välja jäävad. Kõik sobib nagu võlu. Ja veel üks pluss, selle tööriistavaba! Tänu nutikale disainile keskendub see objektiivi ümber õrnalt ja kindlalt.

Projekti nimi : ND Lens Gear, Disainerite nimi : Nils Fischer, Kliendi nimi : Studio AFS GmbH.

ND Lens Gear Jälgige Tähelepanu Ad-On

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.