Disainiajakiri
Disainiajakiri
Söögituba Ja Töötamine

Eatime Space

Söögituba Ja Töötamine Kõigil inimestel on õigus olla seotud aja ja mäluga. Sõna Eatime kõlab hiina keeles aja järgi. Söögikohad pakuvad kohti, kus julgustatakse inimesi rahus sööma, töötama ja meelde tuletama. Aja mõiste on tihedalt seotud töötoaga, mis aja möödudes on muutunud. Töötoa stiilist lähtuvalt hõlmab disain ruumi rajamise põhielementidena tööstuse struktuuri ja keskkonda. Söömaaeg avaldab aimu disaini puhtaimale kujule, segades peeneid elemente, mis pakuvad nii tooreid kui ka viimistletud sisekujundusi.

Projekti nimi : Eatime Space, Disainerite nimi : Yuefeng ZHOU, Kliendi nimi : Liang DING & Yuefeng ZHOU.

Eatime Space Söögituba Ja Töötamine

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.