Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lauavalgusti

Moon

Lauavalgusti See tuli mängib aktiivset rolli, saates inimesi tööruumist hommikust õhtuni. See oli loodud inimeste töökeskkonda silmas pidades. Juhtme saab ühendada sülearvuti või toitepangaga. Kuu kuju tehti roostevabast raamist tehtud maastikupildilt tõusva ikoonina kolm neljandikku ringist. Kuu pinnamuster tuletab meelde maandumisjuhendit kosmoseprojektis. Seade näeb välja nagu skulptuur päevavalguses ja valguseade, mis lohutab öösel pingelist tööd.

Projekti nimi : Moon, Disainerite nimi : Naai-Jung Shih, Kliendi nimi : Naai-Jung Shih.

Moon Lauavalgusti

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.