Disainiajakiri
Disainiajakiri
Prillipood

FVB

Prillipood Prillipood püüab luua ainulaadse ruumi. kasutades rekombinatsiooni ja kihina erineva suurusega aukudega laiendatud võrgusilma ja rakendades neid arhitektuurseinast siselaeni, näidatakse nõgusate läätsede omadusi - kliirensi ja ebamäärasuse erinevaid efekte. Nurgaga nõgusate läätsede kasutamisel kuvatakse piltide keerdunud ja kallutatud efektid lagede kujundamisel ja vitriinkapil. Kumerate läätsede omadusi, mis muudavad objektide suurust soovi korral, väljendatakse näituse seinal.

Projekti nimi : FVB, Disainerite nimi : kailun huang, Kliendi nimi : iiiudesign.

FVB Prillipood

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.