Disainiajakiri
Disainiajakiri
Müügiesindus

Chongqing Mountain and City Sales Office

Müügiesindus Selle mälestuskontori peateema on “mägi”, mis on inspireeritud Chongqingi geograafilisest taustast. Hallide marmoride muster põrandal moodustub kolmnurkse kujuga; ning mälestise mõiste demonstreerimiseks on külgseintel ja ebakorrapärase kujuga vastuvõtuloenduritel palju paarituid ja teravaid nurki ja nurki. Lisaks on põrandaid ühendavad trepid kavandatud läbima koopa. Vahepeal on laest riputatud LED-valgustid, mis jäljendavad orus vihmasaju ja pakuvad loomuliku tunde, et kogu muljet pehmendada.

Projekti nimi : Chongqing Mountain and City Sales Office, Disainerite nimi : Ajax Law, Kliendi nimi : Shanghai Forte Land Co. Ltd..

Chongqing Mountain and City Sales Office Müügiesindus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.