Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kirjatüüp

Red Script Pro typeface

Kirjatüüp Red Script Pro on uutest tehnoloogiatest ja alternatiivsete suhtlusvormide inspireeritud unikaalne font, mis ühendab meid harmooniliselt oma vabade kirjavormidega. IPadist inspireeritud ja pintslites kujundatud kujundus väljendub ainulaadses kirjutamisstiilis. See sisaldab inglise, kreeka ja kirillitsa tähestikku ning toetab üle 70 keele.

Projekti nimi : Red Script Pro typeface, Disainerite nimi : Red Design Consultants Rodanthi Senduka, Kliendi nimi : .

Red Script Pro typeface Kirjatüüp

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.