Disainiajakiri
Disainiajakiri
Reguleeritava Lauaga Laud

Dining table and beyond

Reguleeritava Lauaga Laud Sellel laual on võimalus kohandada selle pinda vastavalt erinevatele kujunditele, materjalidele, tekstuuridele ja värvidele. Vastupidiselt tavapärasele lauale, mille lauaplaat toimib serveerimislisatarvikute (taldrikud, serveerimisvaagenid jne) fikseeritud pinnana, toimivad selle laua komponendid nii pinna kui ka serveerimislisatarvikutena. Need aksessuaarid võivad koosneda erineva kujuga ja suurusega komponentidest sõltuvalt vajalikest söögivajadustest. See ainulaadne ja uuenduslik disain muudab traditsioonilise söögilaua kumerate tarvikute pideva ümberkorraldamise kaudu dünaamiliseks keskpunktiks.

Projekti nimi : Dining table and beyond, Disainerite nimi : Athanasia Leivaditou, Kliendi nimi : Studio NL.

Dining table and beyond Reguleeritava Lauaga Laud

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.