Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pistikupesade Disain

Easy Socket

Pistikupesade Disain Selle teema aluseks on puudega, vanemad, ajutiselt puudega ja ka terved inimesed. Kuid minu sihtrühmaks olid need, kellel puuduvad käed, käed, sõrmed või ajutised puuetega inimesed, nimelt need, kes ei oska normaalset ( klassikaline) pistikupesa ja pistik. See pistikupesa kujundus seadmesse, mida minu sihtrühm saaks hõlpsalt kasutada, kasutades küünarnukki, käte serva, varbaid, kannaosa, käsivart nagu need mu sihtrühmast. Proovisin teha "Universaalse" Kujundus ".

Projekti nimi : Easy Socket, Disainerite nimi : Akin Kayiket, Kliendi nimi : .

Easy Socket Pistikupesade Disain

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.