Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran

100 Bites Dessert

Restoran Kui hammustamine kujunduse teemana, on graafilised portreed, hammaste mudelid, kuulsuste pea visuaalsed omadused kõik võtmeomadused, mis stimuleerivad iga kliendi maitsenüansse. Alates väljamõeldud pruunist ja valgest graafilisest laest kuni valge üligraafilise seina, korrektselt paigutatud tootekraani seinani koos 100 hammustava ikooniga, mis esindavad erinevaid aastakümneid, ajab segamini rikkaliku kujundatud musta huumori maitse.

Projekti nimi : 100 Bites Dessert, Disainerite nimi : Danny Chan, Kliendi nimi : Beige Design Ltd..

100 Bites Dessert Restoran

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.