Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kalender

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”

Kalender Kaleidoskoobi moodi moodi on see mitmevärviliste mustritega joonistatud kattuva väljalõikegraafikaga kalender. Selle disain koos värvimustritega, mida saab muuta ja isikupärastamaks lihtsalt lehtede järjekorda muutes, kujutab NTT COMWARE loomingulisi tundeid. Pakutakse palju kirjutamisruumi ja joondatud jooned arvestavad funktsionaalsusega, mis muudab selle ideaalseks ajakavakalendriks, mida soovite kasutada oma isikliku ruumi kaunistamiseks.

Projekti nimi : NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”, Disainerite nimi : Katsumi Tamura, Kliendi nimi : good morning inc..

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy” Kalender

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.