Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kott

Diana

Kott Kotil on alati kaks funktsiooni: panna asju enda sisse (nii palju, kui sinna võiks toppida) ja kena välja näha, kuid mitte põhimõtteliselt selles järjekorras. See kott vastab mõlemale soovile. See on ainulaadne ja erineb teistest kottidest selle valmistamiseks kasutatud materjalide kombinatsiooni tõttu: pleksiklaasid, millele on kinnitatud tekstiilkott. Kott on oma vormilt väga arhitektuuriline, lihtne ja puhas, kuid sellegipoolest funktsionaalne. Oma konstruktsioonis on see austuseks Bauhausile, tema maailmavaatele ja meistritele, kuid siiski on see väga kaasaegne. Tänu pleksiale on see väga kerge ja selle läikiv pind köidab tähelepanu.

Projekti nimi : Diana, Disainerite nimi : Diana Sokolic, Kliendi nimi : .

Diana Kott

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.