Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pesuri Paneeli Liides

Project Halo

Pesuri Paneeli Liides See on pesumasina jaoks täiesti uus liidesekontseptsioon. Sellel puutetundlikul ekraanil on palju lihtsam kasutada kui palju nuppe või suurt ratast. See viib teid samm-sammult valima, kuid ei pane teid nii palju mõtlema. Soovime, et erineva kanga ja tsükli tüübi valimisel kuvataks see erinevat värvi visualiseerijat, nii et see võib olla teie kodu jaoks lahe asi. Teie telefon on kaugjuhtimispult, saate selle kohta teate ja teate ning saadate Interneti kaudu käsu pesumasinasse.

Projekti nimi : Project Halo, Disainerite nimi : Juan Yi Zhang, Kliendi nimi : eico design.

Project Halo Pesuri Paneeli Liides

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.