Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pross

Chiromancy

Pross Iga inimene on ainulaadne ja originaalne. See ilmneb isegi mustrites meie sõrmedel. Ka joonistatud jooned ja meie käte märgid on üsna originaalsed. Lisaks on igal inimesel mitmesuguseid kive, mis on neile kvaliteetselt lähedased või seotud isiklike sündmustega. Kõik need omadused annavad mõtlevale vaatlejale nii palju õpetlikke ja atraktiivseid, mis võimaldab luua nende joonte ja üksikute asjade märkide põhjal isikupärastatud ehteid. Selline ornament ja ehted moodustavad teie isikliku kunstikoodi

Projekti nimi : Chiromancy, Disainerite nimi : Victor A. Syrnev, Kliendi nimi : Uvelirnyi Dom VICTOR.

Chiromancy Pross

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.