Disainiajakiri
Disainiajakiri
Käekott

Handbags 3D

Käekott Mariela Calvé kaubamärgi vaim võib määratleda ettepaneku kaasaegsest, naiselikust ja kosmopoliitilisest, lihtsast, šikkast ja disainist, pöörates erilist tähelepanu viimistlusele ja detailidele. Igas oma käekottide ja aksessuaaride kollektsioonis rõhutatakse orgaaniliste ja arhitektuuriliste vormide kombinatsiooni, mida on täiendatud peenete materjalide ja erksate värvidega, pakkudes seda jäljendit nii erilist ja ainulaadset. Seda iseloomustab uue stiili propageerimine, kus peategelasteks on nahk, lõuend, neopreen ja muud hoolikalt valitud kvaliteetsed materjalid.

Projekti nimi : Handbags 3D, Disainerite nimi : Mariela Calvé, Kliendi nimi : Mariela Calvé.

Handbags 3D Käekott

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.