Disainiajakiri
Disainiajakiri
Digiboks

T-Box2

Digiboks T-Box2 on uus tehniline seade Interneti, multimeedia ja kommunikatsiooni integreerimiseks ning pakub kodukasutajatele mitmekesiseid interaktiivseid teenuseid, sealhulgas massilist Interneti-sisu esitamist ja HD-videokõnesid. Ühendades STB pere telerikeskkonnas teleriga, saab kasutaja ühise teleri kiireks nutikaks teleriks muuta, mis pakub perekasutajatele suurepärast AV-meelelahutuse kogemust.

Projekti nimi : T-Box2, Disainerite nimi : Ke Zhang, Kliendi nimi : Technicolor.

T-Box2 Digiboks

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.