Disainiajakiri
Disainiajakiri
Multifunktsionaalne Kott

Collectote

Multifunktsionaalne Kott Collectote on kolm ühes kott, mis võimaldab teil kõike korraldada. Eraldage oma suur kullerkott, kandes oma põhialused väiksemasse kotti reisimiseks, muuseumikülastusteks, klasside, töö- ja messide jaoks. Messengeri kott on piisavalt suur, et sinna mahuks enam kui 5 tähesuurust albumit, sülearvuti ja üleöö olevad esemed. Collectote'il on nahast kaardihoidja ja kaks eemaldatavat kotti, mida eristab voodri värv. See teenib paljudes erinevates olukordades, täites igasuguste inimeste vajadusi, alates kunstnikest kuni juhtivtöötajateni.

Projekti nimi : Collectote, Disainerite nimi : Yun Hsin Lee, Kliendi nimi : Collectors Club of New York.

Collectote Multifunktsionaalne Kott

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.