Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kalender

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

Kalender Portaalisaidi goo reklaamkalender (http://www.goo.ne.jp) on funktsionaalne kalender, mille leht igaks kuuks saab tasku, mis võimaldab teil hoida ja hallata oma visiitkaarte, märkmeid ja kviitungeid . Teema on Red String, et näidata sidet goo ja selle kasutajate vahel. Tasku mõlemat otsa hoiab tegelikult punane õmblus, mis kujunduse esiletõstmiseks muutub. Mõnusalt ekspressiivsel kujul olev kalender sobib just 2014. aastaks.

Projekti nimi : 17th goo Calendar “12 Pockets 2014”, Disainerite nimi : Katsumi Tamura, Kliendi nimi : NTT Resonant Inc..

17th goo Calendar “12 Pockets 2014” Kalender

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.