Disainiajakiri
Disainiajakiri
Näitusepind

Ideaing

Näitusepind See on ettevõtte C&C Design Co., Ltd. kujundatud ettevõttesiseste messide saal 2013. aasta Guangzhou disaininädalal. Kujundus eraldab kenasti vähem kui 91 ruutmeetrit ruumi, mida kuvavad puutetundlik ekraan ja siseprojektor. Valguskastil kuvatav QR-kood on ettevõtte veebilingid. Samal ajal loodavad disainerid, et kogu hoone välimus võib inimestel anda elujõulisuse tunde, ja demonstreerib seetõttu disainiettevõtte loovust, see tähendab nende propageeritud iseseisvuse vaimu ja vabaduse ideed. .

Projekti nimi : Ideaing, Disainerite nimi : Zheng Peng, Kliendi nimi : C&C Design Co.,Ltd..

Ideaing Näitusepind

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.