Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kell

Hamon

Kell Hamon on lamedast ja ümarast porgandist ja veest valmistatud kell. Kella käed pöörlevad ja kägistavad vett sekundis õrnalt. Veepinna käitumine on minevikust tänapäevani tekkivate rippide pidev kattumine. Selle kella ainulaadsus on näidata mitte ainult praegust aega, vaid ka aja kogunemist ja sumbumist, mida tähistab iga hetk muutuv veepind. Hamon on oma nime saanud jaapani sõna 'hamon' järgi, mis tähendab vilinaid.

Projekti nimi : Hamon, Disainerite nimi : Kensho Miyoshi, Kliendi nimi : miyoshikensho.

Hamon Kell

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.