Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vannitoamööbel

Valente

Vannitoamööbel Looduse vääriskividest inspireeritud Valente vannitoakollektsioon pakub luksust oma vannitoa kujundamisel ja ruumi kohandamisel mitmesuguste kasutusvõimalustega. Kuna looduses on iga vääriskivi ainulaadne, on kõigil Valente kollektsiooni mööblielementidel erinev suurus ja värvid. Nende erineva suuruse ja värviga kujundatud elementide eesmärk on tuua vannitubades looduse taevane ilu ja tuua vannitubadesse rütm, dünaamilisus.

Projekti nimi : Valente, Disainerite nimi : Isvea Eurasia, Kliendi nimi : ISVEA.

 Valente Vannitoamööbel

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.