Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lamp

Idiomi

Lamp Idiomi; on kolmemõõtmeline lamp ja valgustite komplekt võib luua erinevaid stsenaariume ja rikastada keskkonda tõeliselt uue valgusega. See soovib olla valguse väljendusvahend. See lamp tuletab meelde nii joone ja kuju puhtuse teemasid kui ka valge südamlikkust. Idiomi lubab inimesel valgust eskortida igapäevastes toimingutes, aistingutes, tunnetes ja hetkedes. Tänu LED-i innovaatilisele potentsiaalile suudab see kohaneda olukordadega, mis seda ümbritsevad.

Projekti nimi : Idiomi, Disainerite nimi : Nicolò Caruso, Kliendi nimi : Nicolò Caruso.

Idiomi Lamp

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.