Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vaas

Flower Shaper

Vaas Need vaaside seeria on savi ja iseehitatud 3D saviprinteri võimaluste ja piirangute katsetamise tulemus. Savi on niiskena pehme ja painduv, kuid kuivades muutub kõvaks ja rabedaks. Pärast ahjus kuumutamist muutub savi vastupidavaks, veekindlaks materjaliks. Keskendutakse huvitavate kujundite ja tekstuuride loomisele, mida on traditsiooniliste meetodite abil keeruline või aeganõudev valmistada või isegi mitte teostada. Materjal ja meetod määratlesid struktuuri, tekstuuri ja vormi. Kõik koos töötavad lillede kujundamisel. Muid materjale ei lisatud.

Projekti nimi : Flower Shaper, Disainerite nimi : Dave Coomans and Gaudi Hoedaya, Kliendi nimi : xprmnt.

Flower Shaper Vaas

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.