Disainiajakiri
Disainiajakiri
Nutimööbel On Tänavamööbli

Fluid Cube and Snake

Nutimööbel On Tänavamööbli Hello Wood lõi nutiruumidega välimööbli rea ühiskondlikesse ruumidesse. Jälgides avaliku mööbli žanrit, kavandasid nad visuaalselt kaasahaaravaid ja funktsionaalseid installatsioone, mis hõlmasid valgustussüsteemi ja USB-pistikupesasid, mis nõudsid päikesepaneelide ja akude integreerimist. Madu on modulaarne struktuur; selle elemendid on antud saidile sobivaks varieeruvad. Fluid Cube on fikseeritud seade, mille klaasist ülaosa sisaldab päikesepatareisid. Stuudio usub, et disaini eesmärk on muuta igapäevaseks kasutamiseks mõeldud esemed armsateks esemeteks.

Projekti nimi : Fluid Cube and Snake, Disainerite nimi : Hello Wood, Kliendi nimi : Hello Wood.

Fluid Cube and Snake Nutimööbel On Tänavamööbli

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.