Disainiajakiri
Disainiajakiri
Jätkusuutlikkuse Kohver

Rhita

Jätkusuutlikkuse Kohver Kokkupanek ja demonteerimine on loodud säästlikkuse tagamiseks. Projekteeritud uuendusliku liigendkonstruktsioonisüsteemiga vähendati 70 protsenti osadest, ei olnud vaja kinnitamiseks vajalikku liimi ega neeti, parandamist hõlbustavat sisevoodrit ei õmmeldud ja 33 protsenti kaubamahust vähendati ning lõpuks laiendati kohvrit eluring. Kõiki osi saab osta eraldi, omaenda kohvri kohandamiseks või varuosade väljavahetamiseks, ilma et kohvrit remondikeskusesse tagastaks, see säästab aega ja vähendab saatmise süsinikujalajälge.

Projekti nimi : Rhita, Disainerite nimi : ChungSheng Chen, Kliendi nimi : Tainan University of Technology/Product Design Deparment.

Rhita Jätkusuutlikkuse Kohver

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.