Disainiajakiri
Disainiajakiri
Menüü Kate

Magnetic menu

Menüü Kate Paar plastikust läbipaistvat kilet, mis on ühendatud magnetidega ja mis on täiuslik kate erinevat tüüpi trükistele. Lihtne kasutada. Lihtne valmistada ja hooldada. Kauakestev toode, mis säästab aega, raha, toorainet. Keskkonnasõbralik. Kergesti kohandatav erinevatel eesmärkidel. Ideaalne kasutamiseks restoranides menüüde kattena. Kui kelner toob teile vaid ühe lehe puuviljakokteilidega ja näiteks ainult ühe sõbra jaoks mõeldud kookide lehe, on see peaaegu nagu isikupärased menüüd, mis on loodud just teile.

Projekti nimi : Magnetic menu, Disainerite nimi : Dragan Jankovic, Kliendi nimi : .

Magnetic menu Menüü Kate

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.