Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sahtli-, Tooli- Ja Lauakombo

Ludovico Office

Sahtli-, Tooli- Ja Lauakombo Nagu Ludovico peamööbli puhul, on ka sellel kontoriversioonil opositsioonilisuse jaoks sama põhimõte, mis peidab täistooli sahtlisse nii, et tooli ei panda tähele ja nähakse peamööbli osana. Enamik arvab, et toolid on veel paar sahtlit. Alles tagasi tõmmates näeme tooli, mis sõna otseses mõttes tuleb välja sellisest rahvarohkest sahtlitega täidetud ruumist. Suuresti andis inspiratsiooni Pittamiglio kasti külastus ja kõik selle sümboolsed, varjatud sõnumid, samuti varjatud ja ootamatud uksed või täisruumid.

Projekti nimi : Ludovico Office, Disainerite nimi : Claudio Sibille, Kliendi nimi : Sibille.

Ludovico Office Sahtli-, Tooli- Ja Lauakombo

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.