Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kraanikauss

Vortex

Kraanikauss Keerukujunduse eesmärk on leida uus vorm valamute veevoolu mõjutamiseks, et suurendada nende tõhusust, aidata kaasa nende kasutuskogemusele ning parandada nende esteetilisi ja semiootilisi omadusi. Tulemuseks on metafoor, mis tuleneb idealiseeritud keerise vormist, mis tähistab äravoolu ja veevoolu, mis tähistab visuaalselt kogu eset toimiva kraanikausina. See kraaniga ühendatud vorm juhib vett spiraalteele, võimaldades sama koguse veega katta rohkem maapinda, mille tagajärjel väheneb puhastamiseks kasutatav veetarve.

Projekti nimi : Vortex, Disainerite nimi : Deniz Karasahin, Kliendi nimi : Dk design.

Vortex Kraanikauss

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.