Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kino

Wuhan Pixel Box Cinema

Kino “Piksel” on piltide põhielement, disainer uurib selle kujunduse teemaks liikumise ja piksli suhet. “Pikslit” kasutatakse kino erinevates piirkondades. Piletikassi suures saalis on tohutu kõver ümbrik, mis koosneb enam kui 6000 roostevabast terasest paneelist. Objekti vitriini seina kaunistavad tohutul hulgal seinast väljaulatuvad ruudukujulised ribad, mis esindavad kino glamuurset nime. Selles kinos saaksid kõik nautida digitaalse maailma suurepärast atmosfääri, mis on loodud kõigi “Piksli” elementide ühtekuuluvuse tõttu.

Projekti nimi : Wuhan Pixel Box Cinema, Disainerite nimi : Ajax Law, Kliendi nimi : Hubei Xiang Sheng & Insun Entertainment Co. Ltd..

Wuhan Pixel Box Cinema Kino

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.