Disainiajakiri
Disainiajakiri
Laud

Baboor Dawar Line

Laud Püüdes ületada normaalsuse piire ja püüdma pidevalt segada Egiptuse ajaloolist pärandit materjalide ja viimistlustega esitatud kaasaegsete disainivahenditega, on see eristuv teos “Baboor” inspireeritud traditsioonilisest “Primus ahjust”, mis on olnud kohustuslik varustus üle sajandi ja on maapiirkondades endiselt laialdaselt kasutusel. See on meeldetuletus ühele arvukatest esemetest, mis olid kunagi hinnatud kaubad ja aja möödudes on varjunud väljasuremise antiigiks. Iga ese võib olla meistriteos, kui seda on kunstiliselt nähtud.

Projekti nimi : Baboor Dawar Line, Disainerite nimi : Dalia Sadany, Kliendi nimi : Dezines Dalia Sadany Creations.

 Baboor Dawar Line Laud

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.