Disainiajakiri
Disainiajakiri
Led-Kohtvalgusti

Stratas.02

Led-Kohtvalgusti Rööbaste paigaldamiseks mõeldud LED-kohtvalgusti, mis on mõeldud spetsiaalselt Xicato XSM Artist Series LED-moodulile (oma klassi parim värvilahendus LED). Ideaalne kunstiteoste ja siseruumide valgustamiseks, puhas esteetiline ja kompaktne suurus. Stratas.02 tarnitakse standardvarustuses kolme vahetatava helkuriga (täpp 20 medium, keskmine 40˚, üleujutus 60˚) ja kärgstruktuuri pimestamisvastase helitugevusega.

Projekti nimi : Stratas.02, Disainerite nimi : Christian Schneider-Moll, Kliendi nimi : .

Stratas.02 Led-Kohtvalgusti

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.