Disainiajakiri
Disainiajakiri
Käed-Vabad Videouksega Telefon

Tiara

Käed-Vabad Videouksega Telefon Tiara projekteeriti vastavalt horisontaalsele ja vertikaalsele kasutamisele, sõltuvalt kasutuskoha laiusest. Toote esteetilist kvaliteeti saab hoida horisontaalses ja vertikaalses asendis. Patenteeritud 90-kraadine pöördeseade, mis oli mõeldud 2,5- ja 3,5-tolliste monitoride jaoks, tagab monitori hõlpsa pöörlemise. Kaaned saab patenteeritud lukustussüsteemi abil avada ilma abiseadmeid või jõudu kasutamata. Asendatavad raamid ja kõlarivõred pakuvad üllatavat esteetilist mõju.

Projekti nimi : Tiara, Disainerite nimi : RAHSAN AKIN, Kliendi nimi : NETELSAN.

Tiara Käed-Vabad Videouksega Telefon

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.