Disainiajakiri
Disainiajakiri
Uurimistöö Bränding

Pain and Suffering

Uurimistöö Bränding See kujundus uurib kannatusi erinevates kihtides: filosoofilises, sotsiaalses, meditsiinilises ja teaduslikus. Minu isiklikust vaatevinklist, et kannatusi ja valu on palju, nii filosoofilises kui ka teaduslikus vormis ja vormis, valisin ma oma kannatuste ja valu humaniseerimise aluseks. Uurisin oma olemuselt sümbiootiliste ja inimsuhetes esinevate sümbiootiliste suhete analoogiaid ja selle uurimistöö põhjal lõin tegelased, mis kujutavad visuaalselt sümbiootilisi suhteid kannatuse ja kannataja ning valu ja valu all kannatava vahel. See kujundus on eksperiment ja vaataja on teema.

Projekti nimi : Pain and Suffering, Disainerite nimi : Sharon Webber-Zvik, Kliendi nimi : Sharon Webber-Zvik.

Pain and Suffering Uurimistöö Bränding

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.