Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohvilaud

Catena

Kohvilaud Kohvilaud koosnes neljast külglauast. Külglaudade ebaharilik paigutus komponeerib kohvilaua L-kuju, mis on kohvilaudade originaalvorm. Lauade kohvi- või külglauaks kasutamiseks pole vaja erilisi pingutusi, vaid külglauad tuleks muuta L-kujuliseks. Mõlema külglaua kandeelemendid moodustatakse, kasutades sama kuju erinevaid kombinatsioone. See lihtne kuju, ümmarguse servaga ristkülik, on ka kohvilaua mõlemal küljel, nii et iga külglaua ja kohvilaua vorm on erinev, kuid seotud.

Projekti nimi : Catena, Disainerite nimi : Ayça Sevinç Tatlı, Kliendi nimi : .

Catena Kohvilaud

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.