Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mantel Stend

Lande

Mantel Stend Coat Stand oli disain nagu väga dekoratiivne ja funktsionaalne kontoriskulptuur, kunsti ja funktsiooni suland. Kompositsioon arvati olevat esteetiline vorm, et kaunistada kontoriruume ja kaitsta tänapäeva kõige ikoonilisemat ettevõtte rõivast Blazer. Lõpptulemus on väga energiline ja keerukas tükk. Tootmise ja jaemüügi osas oli tükk disain kerge, tugev ja massiliselt toodetav.

Projekti nimi : Lande, Disainerite nimi : Fabrizio Constanza, Kliendi nimi : fabrizio Constanza.

Lande Mantel Stend

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.