Disainiajakiri
Disainiajakiri
Staadioni Külalislahkus

San Siro Stadium Sky Lounge

Staadioni Külalislahkus Uute Sky-salongide projekt on vaid esimene samm tohutust renoveerimisprogrammist, mida AC Milan ja FC Internazionale koos Milano linnavalitsusega viivad läbi eesmärgiga muuta San Siro staadion multifunktsionaalseks rajatiseks, mis suudab majutada kõiki tähtsate sündmustega, millega Milano silmitsi seisab eelseisva EXPO 2015 ajal. Pärast skyboxi projekti õnnestumist on Ragazzi & Partnerid teostanud idee luua San Siro staadioni peamise suure stendi kohale uus külalislahkuse kontseptsioon.

Projekti nimi : San Siro Stadium Sky Lounge, Disainerite nimi : Francesco Ragazzi, Kliendi nimi : A.C. Milan - F.C. Internazionale.

San Siro Stadium Sky Lounge Staadioni Külalislahkus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.