Disainiajakiri
Disainiajakiri
Müügisalong

From The Future

Müügisalong Näitusesaal: Näituseruumis on näitusel treeningjalatsid ja spordivahendid, mis on valmistatud süstimistehnoloogia abil. Koht näeb välja nagu valmistatud survevalu abil. Selle koha valmistamismeetodi korral oleks mööblitükid tervikuna moodustamiseks valmistatud justkui survevaluvormis. Jämedad õmblusrajad, mis laes, pehmendavad kogu tehnoloogilist visuaalsust.

Projekti nimi : From The Future, Disainerite nimi : Ayhan Güneri, Kliendi nimi : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

From The Future Müügisalong

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.